EFES NET .......

 
EFES NET
Şirket Profili
Kronoloji
Organizasyon
Neden Efes Net
Basında Efes Net
İnsan Kaynakları
ALTYAPI
SES ÇÖZÜMLERİ
KURUMSAL ÇÖZÜMLER
WEB-DOMAIN-HOSTING HİZMETLERİ
BİREYSEL HİZMETLER
DESTEK
REFERANSLAR
SERVİS SEVİYESİ GARANTİLERİ
İŞ ORTAKLARIMIZ
İLETİŞİMEfesNet İzmir'de kurulmuş olan Internet servis sağlayıcısıdır. 1996 yılında Internet hizmeti vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer almış, ilklerine devam etmektedir.

Yüksek teknoloji ile donatılmış bir alt yapıya sahip olan Efes Net’in felsefesi koşulsuz ve kesin müşteri memnuniyetidir.

İzmir ve Istanbul büroları ile ülke genelinde hizmet verebilme imkanına sahip Efes Net, sektörün en yaygın ve ciddi firması olma özelliğini sürdürmektedir.

Hizmet verdiği yurt genelinde, bulunduğu her il veya ilçede kişi başına düşen en yüksek bant genişliğini sağlayan Efes Net, telekomünikasyon sektöründe bir dünya markası olan Siemens’in Internet erişim hizmetleri veren birimi ile yaptığı çözüm ortaklığıyla birlikte adını duyurarak sektörünün en iyileri arasında haklı bir yer kazanmıştır.

Bugün işbirliklerini Gric Communications, Ipass gibi global sektör liderleri ile sürdürürken , sektörde ülkemizin güzide firmalari ile karşılıklı işbirliği yapmaktan gurur duymaktadır.

Ücretsiz web alanı, fax ve e-mail servislerinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olan Efes Net bugün binlerce bireysel kullanıcıya hizmet vermektedir.

Efes Net erişim alanını her geçen gün büyüterek bugün Türkiye’nin tümüne hizmet verecek kapasiteye ulaşmıştır. Kurumsal alanda liderliğe oynamaya devam edecektir.

Efes Net 2004 yılı Ocak ayında Sabancı Telekom ile stratejik iş birliği anlaşması imzalamıştır. Efes Net ile Sabancı Telekom altyapıları birleşmiş ve Uzak Mesafe Telekomunikasyon Hizmetleri verecek seviyeye standartları yükseltilmiştir.

Efes Net ülkemizdeki en yeni ve gelişmiş MPLS omurga üzerinden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.T.C. Merkez Bankası web sitesinden alınmaktadır.


    
   
 
Cheap Ted Baker Dresses Cheap Nike Air Max 90 Australia Burberry Scarf Sale Cheap juicy couture tracksuit uk Pandora Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales UGG Boots Boxing Day Sales Woolrich Sale Outlet goedkope uggs schoenen kopen Goedkope Nike Air Max Schoenen Converse All Stars sale Goedkope nike voetbalschoenen kopen Goedkope adidas voetbalschoenen kopen goedkope timberlands outlet NBA Store France Soldes Salomon asics australia online Cheap Oakley Sunglasses Outlet buy cheap ray ban sunglasses cheap ray ban sunglasses cheap ray bans oakley sunglasses outlet cheap oakley sunglasses clearance cheap asics running shoes cheap nike air max Nike Air Max Trainers Sale Online cheap ray bans uk cheap ray bans uk Maillot de Foot Pas Cher Soldes Chaussure Salomon Pas Cher soldes timberland pas cher Maillot NBA pas cher